Son Yazılar:

Ana Sayfa Editörler

Zeynel Semih Taşkır
Ben Zeynel Semih Taşkır, bu projedeki görevim erkek modası. Güncel tarzları, giyim modellerini, araştırmalarıma ve kendi fikirlerime göre doğru ve yanlışları sizlere aktarıyorum. Kısacası, bir erkeğin giyinirken veya bir kıyafet alırken daha kolay karar vermesi için yazılar yazıp, görselleri kullanarak sizlere fikirlerimi sunuyorum.


Merve Nur Andıç
Merhaba, Kültür ve Sanat bölümü editörü olarak görevim çeşitli aktiviteleri takip ederek sizlere bilgi sunmak. Bir kültür ve sanat etkinliğine gitmeden önce hangi noktalara dikkat etmeniz gerektiğinin yanı sıra, çeşitli sanat aktiviteleri hakkında sizleri bilgilendirerek, takip etmenize yardımcı olacağım.


Necdet Bilkan Gönüldaş
Herkese merhaba! Mekan önerileri bölümünde genellikle İzmir ve çevresinde gidilecek en farklı, en keyifli yerleri her yönüyle sizlere aktarıp yemek yemek, kahve içmek gibi sevdiklerinizle yaptığınız aktivitelerinizi en mükemmel şekilde geçirmenizi sağlamaya çalışacağım.


Sertan Taşkale
Merhaba, Erkek Vitrini’nin spor editörü olarak başlıca görevlerim arasında sizlere erkeklerin spor yaşantılarını ve başarılarını güncel olarak aktarmak yer alıyor. Yazılarımda ilham kaynağı olabilecek kişilerin hayat hikayelerini bulabilir ve belki de bazılarını kendinize örnek alarak hayatınıza yeni bir yol çizebilirsiniz.


Mustafa Yılankaya
Merhaba, Erkek Vitrini’nde araba bölümü editörüyüm. Arabaların iç dünyasına indiğimiz bu keyifli serüvende kullandığım otomobiller hakkındaki deneyimlerimi ayrıntılı bir şekilde sizlere aktarmaya çalışacağım.